Klasificēšanas sistēma Repairo reģistrētiem autoservisiem | Repairo

Repairo Klasifikators

Repairo ir izstrādājis iekšējo autoservisu klasificēšanas sistēmu, kas sevī ietver spēju piedāvāt klientam plašu un kvalitatīvu servisu klāstu, ieskaitot papildus pakalpojumus un ekstras, kas nav pieejamas zemākas klases autoservisiem. Repairo klasifikācija ir robežās no 1 līdz 5 atslēgām, kur katra atslēga raksturo noteiktu kategoriju:

Remonta veidi & pakalpojumu pieejamība:

jo plašāku pakalpojumu klāstu autoserviss spēj piedāvāt, jo mazāka iespēja, ka klientam nāksies meklēt citu autoservisu, lai atrisinātu problēmu. Augstākas klases autoserviss būs spējīgs piedāvāt remontdarbus no A-Z, sākot no vienkāršiem servisiem, beidzot ar komplicētiem elektronikas darbiem.

Teritorija, labiekārtojums & telpas:

autoservisa telpām ir jābūt tīrām, plašām un labiekārtotām, kā arī ir svarīgs to tehniskais stāvoklis. Augstas klases autoservisa telpas vienmēr būs tīras un plašas, tādā veidā nodrošinot saviem darbiniekiem ērtu vidi strādājot un samazinot risku, ka klienta mašīna, veicot remontdarbus, var tik netīši bojāta.

Personāls:

autoservisa darbiniekiem ir jābūt kvalificētiem un sertificētiem, lai veiktu attiecīgo remontdarbu. Augstākas klases autoservisos katrs darbinieks veic savus darba pienākumus. Klientu apkalpos tam speciāli apmācīts cilvēks, bet diagnostiku veiks sertificēts elektriķis, toties remontdarbus atbilstošs mehāniķis.

Lokācija:

augstākas klases autoservisam būs laba atrašanās vieta ar ērtu piebraukšanu, kur būs pieejama autostāvvieta ar labiekārtotu teritoriju. Attālums līdz sabiedriskajam transportam arī ir svarīgs, jo klientam ne vienmēr ir iespējams izsaukt taksometru vai sarunāt rezerves automašīnu.

Ekstras

augstas klases autoserviss vienmēr rūpēsies par sava klienta ērtībām, piedāvājot bezmaksas dzērienus vai pusdienas. Būs plaša uzgaidāmā telpa ar pieejamām izklaides iespējām bērniem. Tiek piedāvāti dažādi servisa apmaksas veidi un automašīna klientam tiek atgriesta tīra un kārtīga.

Metodoloģija

Katra kategorija simbolizē vienu atlsēgu, katrai kategorijai tiek izvirzītas savas apakškategorijas. Par katru apakškategoriju, kura tiek izpildīta autoserviss saņem vienu (1) punktu. Savākto punktu skaits vienā kategorijā tiek dalīts ar kopējo kategorijā iespējamo punktu skaitu, iegūstot kategorijas rezultātu. Visu piecu kategoriju rezultāti (remonta veidi, telpas, personāls, lokācija un ekstras) tiek summēti kopā. Kopējais iegūtais punktu skaits tiek pārvērsts Repairo autoservisa klasē, kuru var apskatīt katra autoservisa personīgajā lapā.

Ir pieejams limitēts labierīcību un servisu skaits. Mēdz atrasties nomaļās vietās, vecos industriālos rajonos vai garāžās. Lielākoties izmanto uz budžetu tendēti klienti. Jāņem vērā, ka vienas atslēgas autoserviss nenozīmē to, ka tas vienmēr būs slikts serviss, bet tam ir limitēts skaits auto remontu veidu un pakalpojumu, ko autoserviss spēj piedāvāt.

Ir pieejams nedaudz plašāks servisu klāsts. Autoserviss var piedāvāt jau kādu papildus pakalpojumus un labierīcības, bet joprojām atrašānās vieta un/vai telpu theniskais stāvoklis netiek uzskatīts par labu.

Autoserviss tiek uzskatīts par ļoti labu. Atrodas labā lokācijas vietā un ir viegli pieejams. Tiek piedāvāts plašs servisu klāsts un pakalpojumi, kā arī ir pieejamas dažādas ekstras (uzgaidāmā telpa, WC, kafija utt.).

“Up-scale” visās jomās. Tiek piedāvāts ļoti plašs servisu klāsts. Klienta vajadzībām ir izveidotas ļoti labas telpas ar labiekārtojumiem un labierīcībām. Autoserviss ir spējīgs veikt remontdarbus no A-Z.

Ietilps vienīgi oficiālo dīleru un premium klases autocentri. Telpas ir visaugstākās klases līmenī, kā arī darbinieki ir ar atbilsotšu izglītību (sertifikātiem). Servisa kvalitātei ir jāapmierina visprasīgākais klients.
Bez remontdarbiem no A-Z, tiek arī piedāvāti papildus pakalpojumu, kā automazgāšana pēc servisa veikšanas, automašīnas nogādāšana no klienta un pie klienta, pusdienas par brīvu utt.

Pasteidzies

Piesakies un izmanto Repairo pirmos mēnešus bez maksas!

Aizpildi pieteikumu un mēs ar Tevi sazināsimies, lai sniegtu savu sadarbības piedāvājumu.

Remontēt automašīnu