Privātuma politika, jautājumi un noteikumi Repairo platformā. | Repairo

Repairo Privātuma Politika

Repairo SIA, reģistrācijas numurs 43603088399, juridiskā adrese Mātera iela 22-36, Jelgava, LV-3001, Latvija.

Repairo politika ir ievērot privātumu attiecībā uz jebkādu informāciju, ko mēs varam ievākt, jums atrodoties mūsu vietnē. Šī Privātuma politika attiecas uz vietnēm www.repairo.eu  un www.repairo.lv  (turpmāk tekstā – “mēs” vai “Repairo”). Mēs cienām jūsu privātumu un esam apņēmušies aizsargāt personiski identificējamu informāciju, kuru jūs varat mums sniegt, izmantojot vietni. Mēs esam izveidojuši šo privātuma politiku (“Privātuma politika”), lai izskaidrotu, kāda informācija var tikt apkopota mūsu vietnē, kā mēs izmantojam šo informāciju un kādos apstākļos mēs varam atklāt informāciju trešajām personām. Šī Privātuma politika attiecas tikai uz informāciju, kuru mēs apkopojam caur vietni, un neattiecas uz mūsu informācijas vākšanu no citiem avotiem.

Šī Privātuma politika kopā ar mūsu tīmekļa vietnē ievietotajiem Noteikumiem un nosacījumiem izklāsta vispārīgus noteikumus un politikas, kas regulē mūsu vietnes izmantošanu. Atkarībā no jūsu darbībām, apmeklējot mūsu vietni, jums, iespējams, būs jāpiekrīt papildu Noteikumiem un Nosacījumiem.

Tāpat kā vairums vietņu pārvalītāju, arī Repairo apkopo personu neidentificējošu informāciju, kādu tīmekļa pārlūkprogrammas un serveri parasti dara pieejamu. Jums izmantojot mūsu vienti mēs varam apkopot jūsu pārlūkprogrammas veidu, valodas izvēli, atsauces vietni un katra apmeklētāja pieprasījumu datumu un laiku. Repairo mērķis nav personiski identificējošas informācijas ievākšanai, bet mērķis ir labāk izprast, kā Repairo apmeklētāji izmanto mūsu vietni. Laiku pa laikam Repairo var publiskot personu neidentificējošu informāciju apkopojumu, piemēram, publicējot ziņojumu par tendencēm savas tīmekļa vietnes lietošanā.

Repairo arī apkopo potenciāli personiski identificējošu informāciju, piemēram, reģistrēto lietotāju un to lietotāju interneta protokola (IP) adreses, kuri komentē Repairo bloga ziņas. Repairo atklāj reģistrētu lietotāju un komentētāju IP adreses tikai tādos pašos apstākļos, kādos tās tika izmantotas, un atklāj personu identificējošu informāciju, kā ir aprakstīta zemāk.

Daži Repairo vietņu apmeklētāji izvēlas sadarboties ar Repairo tādā veidā, ka Repairo ir jāapkopo personu identificējoša informācija. Repairo apkopotās informācijas apjoms un veids ir atkarīgs no mijiedarbības veida. Piemēram, mēs lūdzam apmeklētājus, kuri reģistrējas mūsu vietnē, sniegt šādu informāciju:

 • Vārds un uzvārds
 • E-pasta adrese
 • Telefona numurs
 • Adrese
 • Informācija par lietotāja automašīnu:
  • Reģistrācijas numurs
  • Reģistrācijas apliecības numurs
  • Marka un modelis
  • VIN numurs
  • Dzinējs
  • Degvielas tips
  • Jauda
  • Nākamās ikgadējās tehniskās apskates datums
  • Apdrošināšanas polises derīguma termiņa beigu datums

 

Repairo var arī iegūt informāciju par automašīnu, izmantojot API (lietojumprogrammas saskarne), ar trešās puses pakalpojumu sniedzēju CSDD (Ceļu Satiksmes Drošības Direkcija) vai jebkuru citu pakalpojumu sniedzēju.

Repairo var arī saglabāt informāciju, kas saistīta ar automašīnu remontu un pakalpojumiem, kas noslēgti, izmantojot Repairo vietni.

Mums ir svarīga jūsu personiskās informācijas drošība, taču ņemiet vērā, ka neviena datu pārsūtīšanas metode internetā vai elektroniskās glabāšanas metode nav 100% droša. Lai gan mēs cenšamies izmantot komerciāli pieņemamus līdzekļus, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju, mēs nevaram garantēt tās absolūtu drošību.

Mūsu vietnē parādītās reklāmas lietotājiem var piegādāt mūsu reklāmas partneri, kuri var iestatīt sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ļauj reklāmas serveriem atpazīt jūsu datoru katru reizi, kad viņi jums nosūta tiešsaistes sludinājumu, lai apkopotu informāciju par jums vai citiem, kas izmanto jūsu datoru. Šī informācija ļauj reklāmas tīkliem, starp citām lietām, piegādāt mērķtiecīgas reklāmas, kuras, viņuprāt, jūs visvairāk varētu interesēt. Šī konfidencialitātes politika attiecas uz sīkdatņu izmantošanu Repairo, un tā neattiecas uz sīkdatņu izmantošanu no neviena reklāmdevēja.

Mūsu pakalpojums var saturēt saites uz ārējām vietnēm, kuras mēs nepārvaldām. Noklikšķinot uz trešās puses saites, jūs tiksiet novirzīts uz šīs trešās puses vietni. Mēs ļoti iesakām pārskatīt katras apmeklētās vietnes Privātuma politiku, Noteikumus un Nosacījumus.

Mēs nekontrolējam un neuzņemamies nekādu atbildību par trešo pušu vietņu, produktu vai pakalpojumu saturu, Privātuma politiku vai servisiem.

Repairo izmanto atkārtota mārketinga pakalpojumus, lai iepriekšējiem mūsu vietnes apmeklētājiem rādītu reklāmu trešo pušu vietnēs (ieskaitot Google). Tas nozīmēt to, ka mēs reklamējam iepriekšējiem apmeklētājiem, kuri mūsu vietnē nav izpildījuši kādu uzdevumu, piemēram, pabeiguši aizpildīt kontaktinformācijas formu, lai veiktu pieprasījumu. Tas varētu izpausties reklāmas veidā Google meklēšanas rezultātu lapā vai kādā vietnē Google reklāmas tīklā. Trešo pušu pārdevēji, tostarp Google, izmanto sīkdatnes, lai rādītu reklāmas, pamatojoties uz kādas personas iepriekšējiem apmeklējumiem. Protams, visi apkopotie dati tiks izmantoti saskaņā ar mūsu privātuma politiku un Google konfidencialitātes politiku.

Izmantojot Google reklāmu preferenču lapu, varat iestatīt preferences tam, kā Google rāda jums reklāmas, un, ja vēlaties, varat pilnībā atteikties no reklāmām, kas balstītas uz interesēm, izmantojot sīkdatņu iestatījumus vai pastāvīgi izmantojot pārlūka spraudni.

Repairo var apkopot statistiku par savas vietnes apmeklētāju uzvedību. Repairo var šo informāciju publiski parādīt vai sniegt citiem. Tomēr Repairo neatklāj jūsu personas identificējošo informāciju.

Portāls izmanto sīkdatnes, lai uzturētu un uzlabotu vietnes darbību. Informācija par sīkdatņu izmantošanu ir pieejama Repairo sīkdatņu politikā.

Lai arī vairums izmaiņu, visticamāk, ir nebūtiskas, Repairo, laiku pa laikam, var mainīt savu privātuma politiku un tā var tikt mainīta pēc brīviem Repairo ieskatiem. Repairo mudina apmeklētājus regulāri pārbaudīt šo lapu, lai regulāri pārbaudītu izmaiņas privātuma politikā. Ja turpināsiet izmantot šo vietni pēc visām izmaiņām šajā privātuma politikā, tiks uzskatīts, ka piekrītat šīm izmaiņām.

Ja jums ir nepieciešama papildus informācija, ar mums varat sazināties, izmantojot kādu no mūsu pieejamajām sazināšanās metodēm:

E-pasts: [email protected] 

Aomeklējot saiti: www.repairo.eu/contact 

Telefons: +371 2 613 05 21

Remontēt automašīnu