Repairo platforma: online serviss auto īpašniekiem un servisiem |Repairo

Kas mēs esam?

Repairo ir uz caurredzamību balstītā online tirgus platforma auto īpašniekiem un autoservisiem. Tā savieno autobraucējus ar mehāniķiem, atvieglojot auto remonta pieteikšanu, neskatoties uz to, ka uzņēmumam nepieder neviens autoserviss. Vēl jo vairāk, platforma raisa uzticību starp abām pusēm, nodrošinot auto pārvaldības rīkus, lai autoserviss varētu efektīvāk vadīt savu biznesu un sniedzot iespēju pilnībā pārvaldīt savu auto auto īpašniekam.

Mērķis

Repairo mērķis ir izveidot globālu platformu autobraucējiem un auto servisiem, nodrošinot caurspīdīgu autoservisu darbību, godprātīgu cenu politiku pret attiecīgu servisa kvalitāti, neatkarīgi no klienta vecuma, dzimuma, tautības vai rases.

Misija

Mainīt auto remontēšanas paradumus, kas tiek nodrošināts ar platformas palīdzību – autoserviss rokas stiepiena attālumā.

Vērtības

Drošība

Repairo pastāv par drošu braukšanu, jo jebkura dzīvība ir no svara. Nekvalitatīvi saremontēta automašīna vai pat kārtīgi nepievilkta skrūve automašīnas ritenim var novest pie lielas traģēdijas, tādēļ mēs pastāvam par to, ka automašīnai ir jābūt labā tehniskā stāvoklī pēc remonta paveikšanas. Remontdarbiem ir jābūt izpildītiem ar augstāko kvalitāti un atbildības sajūtu no autoservisa puses.

Uzticamība

Mēs uzticamies saviem partneriem, tādēļ ar sava produkta palīdzību vēlamies raisīt uzticību autobraucēju vidū, kuri remontē automašīnas pie mūsu partneru autoservisiem.

Caurspīdīgums

Mēs pastāvam par caurspīdīgu cenu politiku, neviens klients nedrīkst pārmaksāt par auto remontu savas nezināšanas dēļ un autoservisa negodprātīgās rīcības dēļ.

Vīzija

Uzticamais partnera autoserviss pieejams jebkurā vietā, neatkarīgi vai autobraucējs atrodas savā dzimtajā pilsētā vai ir izbraucis ar automašīnu no savas valsts - drošība, uzticamība, caurspīdīgums.

Mūsu komanda

Egils Boitmanis

Co-Founder & CMO


Undis Neilands

Co-Founder & CEO


Zigurds Uldriķis

Co-Founder & COO


Kristaps Kaupe

Co-Founder & CTO


Mūsu nosaukums

Saņem auto jaunumus un padomus savā e-pastā!

Remontēt automašīnu